Постійні комісії

                       2019р.         ПОСТІЙНІ         КОМІСІЇ :

Постійна комісія з питань  прав  людини,  законності,  запобігання  корупції,  регламенту,  депутатської  етики  та  згуртованості:   

Голова  постійної  комісії – Скотаренко  Тетяна        Миколаївна                член     постійної  комісії – Жук             Михайло     Миколайович                  член     постійної  комісії - Новак           Раїса          Григорівна

 

Постійна комісія  з  питань  планування, фінансів,бюджету  та        економічного  розвитку:

Голова  постійної  комісії – Піскун       Ольга       Миколаївна                  член     постійної  комісії – Сириця      Віктор      Леонідович                          член     постійної  комісії – Савченко   Дмитро     Іванович                          член     постійної  комісії – Новак        Олександр  Олександрович

 

Постійна  комісія з питань  земельних  відносин,  будівництва,  архітектури, охорони  пам`яток,  історичного  середовища,  комунальної  власності,  житлово-комунального  господарства  та  благоустрою:  

Голова  постійної  комісії – Дернова          Віра           Петрівна                      член     постійної  комісії – Свистільник     Микола      Васильович                  член     постійної  комісії – Жарко             Олена        Ігорівна

 

Постійна  комісія  з  питань  освіти,  культури,  охорони здоров`я,  фізичного  виховання  та  соціальної  політики:

Голова  постійної  комісії – Тараненко      Людмила  Олексіївна                      член     постійної  комісії – Кущенко         Олег            Володимирович            член     постійної  комісії – Соломаха       Віталій        Олександрович  

                     

 

 

                          Планово – бюджетна  комісія.

           1. Соломаха  Людмила    Миколаївна  - голова     комісії

           2. Лега   Валентина  Іванівна  - секретар комісії

           3. Лісун    Ганна    Миколаївна

           4. Сириця   Віктор   Леонідович

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку села, земельних відносин та  сільської  комунальної власності.

              1. Омелюх         Віктор      Олексійович  -  голова     комісії

              2. Дернова        Віра          Петрівна         -  секретар комісії 

              3. Микульська  Раїса        Євгеніївна

              4. Радченко  Алла   Володимирівна

              5. Лісун  Наталія   Миколаївна

 

    Комісія  з  питань  дотримання  законності, депутатської  діяльності  та  етики.

  1. Піскун        Ольга       Миколаївна     -  голова комісії

   2. Абелець     Лариса         Миколаївна    -  секретар   комісії

   3. Олексіїнко  Олександр  Олександрович

   4. Павленко    Леонід         Григорович